fbpxДизайн кухні в 2019 році | Pavio
Дизайн кухні в 2019 році

Дизайн кухні в 2019 році
В оформленні кухонного простору чітко позначився тренд темної обробки. Це стосується класичних і сучасних стилів.

Темно-сині кухні
Глибокий синій колір притягує увагу своєю насиченістю, можна сказати, драматизмом. Всупереч традиційним уявленням про те, що темні відтінки візуально звужують простір, дизайнери радять використовувати їх не тільки на просторих кухнях, але і в маленьких приміщеннях і місцях, де мало або зовсім немає природного освітлення. У таких випадках саме темний колір буде відволікати від планувальних недоліків, фокусуючи погляди тільки на себе.

Синій рекомендовано використовувати в обробці стін, фасадів, острівної блоку. Колір красиво поєднується з білою і сірою палітрою, так що варіантів виконання багато.

Інтер'єр кухні з синіми акцентами - приклади:
В оформленні цього робочого місця комбінується світла дерев'яна стільниця, біла пофарбована цегляна стіна, глухі сіро-сині фасади шаф. Стельовий ригель тримає підвісну полицю і світильники.

Тут синій використаний на стіні і кухонному острові, в той час як шафи залишаються білими.

Кобальтовий відтінок в цій кухні-вітальні додав м'якість, який немає у сірих і чорних кольорів. Сучасний блиск внесли дзеркальні світильники і хромовані барні стільці. Острів комбінується з барною стійкою, чия стільниця теж виділена синім.

Грубу стилістику необробленої цегляної кладки і латунної фурнітури підтримують темні сіро-сині шафи й полиці. Врівноважують композицію білі стільниці та жовті ніжки табуретів.

Чорно-сині фасади в вінтажному стилі вигідно виділяються на тлі білих стін і світлого статі. Латунні ручки висувних ящиків створюють теплий контраст з темною домінантою - це ще одна модна інтер'єрна тенденція 2019 го року.

Сучасна кухня з простим і одночасно шикарним дизайном. Велика кількість світло-сірого мармуру створює приємний контраст з синіми шафами і конструкцією острова. Елемент гламуру додають крани, барні стільці та підставка для ніг з латуні.

Просту красу цієї кухні створюють гладкі білі стіни, матові темно-сині фасади і плитка на фартусі, що імітує цементну.

Знову енергійний союз відкритої цегляної кладки в поєднанні з дерев'яними шафами і ящиками.

Ще один приклад вдалого поєднання відтінку берлінської блакиті (темно-синьо-сірого) з білосніжним керамічним фартухом, чашею раковини і гладкими стінами.

 

Дизайн кухні 2018-2019 в чорному кольорі
Характерна для нинішнього сезону любов до чорного збережеться і в майбутньому році. В обробці кухонних зон його використовують не точково в дрібних деталях, а більш масштабно - в оформленні стін, стель, і, звичайно, самих гарнітурів. Збалансувати насичений колір можна нержавіючої сталлю, вийде інтер'єр в промисловому стилі.

Пропонуються варіанти і повністю чорної кухні - з пофарбованим деревом, каменем, металом, навіть раковиною. Живі кімнатні рослини розбавлять похмурий ефект.

 

Білий плюс дерево
Ще один тренд 2019 року в дизайні кухні - поєднання білого кольору з теплими відтінками деревини. Білі відтінки роблять приміщення більш світлим, яскравим і дозволяють іншим елементам обробки вийти на передній план. А дерево вносить в інтер'єр тепло і красиву текстуру, компенсуючи прохолодний ефект від фону. Разом ці компоненти створюють стриманий привабливий контраст.