fbpxЯк зробити дизайн дитячої найбільш практичним? | Pavio
Як зробити дизайн дитячої найбільш практичним?

Як зробити дизайн дитячої найбільш практичним?
Сьогодні в одній кімнаті, в залежності від її розмірів і віку дитини може бути розташоване відразу кілька функціональних зон для різного призначення. Для відпочинку є спальна зона з ліжком, навчальний кабінет для школяра, до якого відноситься стіл, книжкові полиці і шафи. Функціональний дизайн проект дитячої для молодшого віку припускає наявність цілого ігрового містечка з гойдалок, гірок, підлогових і настільних ігор.

Щоб правильно врахувати всі аспекти майбутнього інтер'єру, слід звернутися до порад досвідчених професіоналів. Консультації кваліфікованих будівельних фахівців, інженерів, архітекторів і проектувальників допоможуть вибрати потрібний дизайн проект дитячої відповідно до умов Вашого замовлення. В одному приміщенні також можна створити затишну обстановку для двох малюків.

Дитяча кімната для двох сьогодні поєднує в собі компактні ергономічні форми меблів і планування. Проте, майстер враховує захоплення і характер кожної дитини. Дизайнер підкаже раціональні рішення у вигляді двох'ярусного ліжка, об'єднаного столу або віртуозно розділить площа кімнати за допомогою стійок.

Модним трендом поточного часу є оригінальне зонування приміщень. Сучасний дизайн дитячої відкриває нам всілякі види витончених арок, ширм, ніш і перегородок. Ці архітектурні елементи грають важливу роль не тільки в декоративному оформленні, але і виконують функції економії простору.

Розглядаючи готовий проект дитячої, можна вибрати будь-який сучасний стиль обстановки або придумати власний інтер'єр. Наші фахівці здатні здійснити самий ексклюзивний задум замовника, використовуючи новітні методики і технології сучасного будівництва.

Якщо Ви задумали стильний і зручний дизайн дитячої для хлопчика, досвідчений майстер запропонує підібрати інтер'єр відповідно до інтересів Вашого малюка. Залежно від шкільного або дошкільного віку, кімната майбутнього чоловіка повинна містити корисні і функціональні зони. Улюблене місце хлопчиків - це рухливі ігри, тому в дитячій необхідний тренажерний міні спортзал.

У тому випадку, коли дозволяє квадратура, батьки встановлюють для дитини набір ергономічних спортивних предметів: шведська стінка, турнік, підвісні кільця, боксерська груша та ін. Зазвичай кімната підлітка швидко наповнюється різними дрібницями, для яких влаштовується місткий шафа і робочий стіл.

Що являє собою проект дитячої для дівчинки - можна тільки уявити!
Простір фантазії дизайнера інтер'єру може бути нескінченний. Кожна маленька дівчинка уявляє себе принцесою, тому вимагає безліч м'яких іграшок, подушок і яскравих аксесуарів. Професійний стиліст не залишить без уваги і функціональну складову дівочого інтер'єру.

Кімната підростаючої малечі повинна володіти затишній ліжком і м'яким світлом, столом для навчання і місцем для захоплень. Дизайнер продумає все до дрібниць. Веселі шторки з натуральних тканин, декоративні настінні панно і картинки, відкриті полички, комод для нарядів або платтяна шафа і інші улюблені предмети.

Для зовсім ще маленьких дівчаток інтер'єр вже повинен бути особливий. З раннього віку навколишнє оточення робить активний вплив на розвиток дитини. Батькам слід викликати досвідчених фахівців для реалізації обстановки, які виконають якісно кожен етап будівельних робіт.

Важливим фактором здорової атмосфери є використання в дитячій кімнаті природних матеріалів, нешкідливих для організму, що росте. Меблі та елементи архітектури не повинні містити небезпечних гострих кутів або жорстких поверхонь. Колірна гамма оздоблювальних та інших матеріалів найчастіше вибирається в теплих відтінках, які також благотворно впливають на тендітну дитячу психіку.

Головні вимоги до дизайну дитячої кімнати:
• Застосування екологічно чистих, антиалергенних матеріалів
• Висока якість обробки, без небезпечних кутів і шорсткостей
• Використання теплих, позитивних відтінків в оббивці меблів і обробці
• Поділ кімнати на функціональні, розвиваючі зони
• Вибір стилістичної тематики дизайну відповідно до захопленнями дитини
• Встановлення додаткових домашніх систем комфорту.