fbpxПроведення капітального та косметичного ремонту | Pavio
Проведення капітального та косметичного ремонту

Оздоблення і ремонт квартир, котеджів
Скільки може коштувати ремонт квартири? Відповідаючи на питання наших клієнтів, відзначимо, що остаточна вартість ремонту завжди і повсюдно визначається нашими фахівцями суто в індивідуальному порядку виходячи з параметрів площі, стану приміщення і вимогам, що пред'являються також залежить від виду ремонту. Умовно можна виділити три основні види (можливі і проміжні варіанти) - косметичний, капітальний і ексклюзивний (по дизайн-роект). У будь-якому випадку обробка квартир «під ключ» - це комплекс робіт, що дозволяють отримати комфортне для проживання, красиве і облаштоване простір.

Косметичний ремонт приміщення - ідеальне рішення для тих, хто не готовий витрачати багато грошей і часу на капітальну епопею. Він дозволяє швидко перетворити зовнішній вигляд приміщення, надавши йому абсолютно новий вигляд.
Як правило, під час косметичного ремонту виконуються наступні види робіт:

демонтаж видимих ​​елементів електрики;
розчищення стін і стель від старої шпаклівки, шпалер, фарби;
шпаклівка стель і стін;
фарбування або реставрація віконних блоків;
заміна дверних блоків;
ремонт або монтаж нового підлогового покриття;
наклейка шпалер на стіни, фарбування стель;
монтаж електрики в штатні місця.
Це список легко може бути розширений, все залежить від вашого бажання за ступенем перетворення житлового простору.

Тимчасові витрати на проведення косметичного ремонту залежать від площі приміщення, особливостей технологічного процесу та специфіки ремонтно-оздоблювальних матеріалів. У порівнянні з капітальним ремонтом, косметичний проходить набагато швидше і вийде набагато дешевше.

Особливості косметичного ремонту

Раніше поняття косметичного ремонту ототожнювалося з примітивною фарбуванням підлоги, стелі і стін. Змінювалося колірне, але не стилістичне рішення простору. Сьогодні косметичний ремонт включає в себе перетворення дизайну приміщення без проведення складних сантехнічних, електромонтажних або інженерних робіт. Зазвичай косметичний ремонт починається з демонтажу старих покриттів, з їх подальшою декоративною обробкою.

На відміну від капітального ремонту, при косметичному підготовка приміщення до початку робіт не займає багато часу. Зазвичай ремонт виконується за принципом зверху-вниз, тому перетворення приміщення починається з стельового покриття. Його можна забарвити (причому не традиційної білою фарбою, а поекспериментувати з колірним рішенням), або монтувати стильні натяжні або підвісні стелі.

Наступний етап ремонту - обробка стін. Сучасні будівельні технології пропонують безліч варіантів покриттів: шпалери, декоративна штукатурка, пробкові панелі ...
Фінальна стадія косметичного ремонту - перетворення підлоги. Залежно від функціонального призначення приміщення може бути обраний лінолеум, ламінат, паркет, килимове покриття, кахельна або кам'яна плитки.

 

Капітальний ремонт - нове життя квартири
 

Капітальний ремонт необхідний, коли потрібно не просто «освіжити» зовнішній вигляд приміщення, а хочеться створити нове, комфортне і сучасне простір. Капремонт передбачає, що ви хочете провести заміну застарілих комунікацій і здійснити ремонт приміщення з його повним перетворенням.

 

Які види робіт входять в капітальний ремонт?

Капітальний ремонт являє собою цілий комплекс будівельних робіт та організаційно-технічних заходів. Як правило, він складається з наступних етапів:

демонтаж старого підлогового покриття (за потребою стяжки);

демонтаж перегородок, сантехнічної кабіни (по необхідності);
демонтаж настінних покриттів, розчищення стель;
електромонтажні роботи (прокладання електричних і слабкострумових мереж, установка розеток і вимикачів, монтаж освітлювальних приладів);
сантехнічні роботи (установка нових сантехнічних приладів у ванну / туалет, їх підключення, монтаж радіаторів опалення);
вирівнювання всіх поверхонь (підлоги, стіни, стелі, укоси);
установка нових дверей, вікон і підвіконь;
фарбування стель, обклеювання стін шпалерами, монтаж плитки;
монтаж підлогових покриттів (ламінат, паркетна дошка, плитка), монтаж плінтусів.
Поширена думка про те, що капітальний ремонт являє собою розтягнулося в часі брудне і клопітка заняття, є помилкою. Так, воно може бути таким, якщо власники приміщення зважаться на його проведення своїми силами, не маючи ні досвіду, ні чіткого уявлення про кінцевий результат.

Скільки коштує капітальний ремонт?

Бюджет капітального ремонту залежить від декількох факторів: необхідного обсягу робіт, вартості будівельно-оздоблювальних матеріалів, послуг фахівців з проведення ремонтно-оздоблювальних робіт.

Не варто прагнути за всяку ціну скоротити витрати на проведення капремонту. За статистикою, він проводиться раз в десять років (за винятком випадків зміни власників квартири або потреби переведення житлового приміщення в нежитлове). Будівельно-оздоблювальні матеріали сумнівної якості та робітники з низькою кваліфікацією здатні мінімізувати ціну ремонту, але не гарантувати якість ремонту на довгі роки.

На вартості капітального ремонту можна істотно заощадити, якщо доручити всі етапи його проведення однієї компанії, а не наймати окремі робочі бригади на різних стадіях ремонту. В середньому вартість капітального ремонту житлового приміщення в Вінниці становить від 2 до 6 тис.грн. за м.2.

 

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ РЕМОНТ КВАРТИР
Даний вид ремонту виконується з детального дизайн-проекту з підбором матеріалів, меблів та авторським наглядом, із застосуванням дорогих ексклюзивних матеріалів.

Ексклюзивний ремонт квартир являє собою комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, в результаті яких клієнт отримує оригінальний інтер'єр високого класу.

Площа приміщення розраховується за площею підлоги. Оплата за роботи проводиться за фактом виконання та приймання кожного етапу. За матеріали - передоплата.

Ексклюзивний ремонт квартир передбачає тісну співпрацю дизайнера і замовника. Інтер'єр, створюваний під конкретну сім'ю або людини, дозволяє максимально врахувати всі вимоги та побажання. Дизайнер передбачить ту колірну гамму, стиль, планування, яка повністю відповідатиме баченню майбутніх новоселів. Ексклюзивний ремонт враховує всі дрібниці і формує простір, приємне і зручне для життя.

У вартість ексклюзивного ремонту входять такі етапи:
Повна заміна всієї електропроводки
Повна заміна всієї сантехніки
Демонтажні та монтажні роботи (в т.ч. перенесення не несуть перегородок)
Пристрій підлоги (цементно-піщана армована стяжка)
Вирівнювання стін і стель під рівень з «маяками»
Монтаж однорівневих конструкцій з гіпсокартону (однорівневі стелі, короба і т.п.)
Гідроізоляція ванни і санвузла
Підлоги з підігрівом
заміна радіаторів
Фарбування стель або монтаж однорівневих стель з гіпсокартону
Обклеювання шпалерами стін
Укладання керамічної плитки або керамограніта
Укладання ламінату або паркетної дошки
Монтаж підлогового і стельового плінтусів
Установка карнизів для штор і завісок
Вирівнювання і фарбування віконних укосів
Підйом всіх матеріалів на поверх
Прибирання ремонтується приміщення
Винесення і навантаження будівельного сміття
Замовлення контейнера для сміття
Монтаж багаторівневих стель з гіпсокартону з підсвічуванням будь-яких форм
Монтаж гипсокартонових коробів, ніш, полиць і т.п.
Звукоізоляція стін, підлог і стель
монтаж дзеркал
Монтаж стельової і настінного ліпнини з гіпсу або поліуретану
Фарбування стін, в т.ч. багатокомпонентної і декоративної фарбою
Укладання фанери на підлогу і масивної дошки
Оздоблення поверхонь декоративною, в т.ч. венеціанської, штукатуркою
Укладання, циклювання і лакування штучного паркету, в т.ч. художнього
Монтаж вітражів і складних скляних конструкцій
Монтаж кованих виробів
Монтаж декоративних перегородок довільної форми
Реалізація будь-яких складних ексклюзивних дизайнерських ідей
і т.п.

Замовити послугу

Наш менеджер з вами зв’яжеться та допоможе!